Conference League

Απίστευτα πράγματα: Νέα γκάφα Στρακόσα και ανατροπή με γκολ του τερματοφύλακα από το ένα τέρμα στο άλλο για τη Νόα!

Τρομερά πράγματα στο Νόα-ΑΕΚ, με τους γηπεδούχους να κάνουν το 2-1 με γκολ από τον τερματοφύλακα στο 67ο λεπτό.

Καθόλου καλά δεν εξελίσσεται για την ΑΕΚ η εκτός έδρας αναμέτρηση με τη Νόα για τα προκριματικά του Conference League, καθώς οι Αρμένιοι έφτασαν στο 2-1 στο 67ο λεπτό με γκολ από τον τερματοφύλακα!

Ο Τσαντσάρεβιτς έδιωξε την μπάλα από την περιοχή του και εκείνη έφτασε στην εστία του Στρακόσα, που απέτυχε να την κουμαντάρει και την είδε να καταλήγει στα δίχτυα, σε μια εξέλιξη... τρομακτική για την ομάδα του Ματίας Αλμέιδα...

Υπενθυμίζεται πως και το γκολ της ισοφάρισης της Νόα είχε προέλθει από σφάλμα του νεοαποκτηθέντα τερματοφύλακα της Ένωσης.